x
B E Y O Ğ L U M A D E N C İ L İ K

EKİP DETAYI

Numan ÇİMEN,beyoglumadencilik.com

Numan ÇİMEN

Yönetim Kurulu Başkanı
  • Meslek / Uzmanlık: İnşaat Mühendisi
  • Tecrübe: +20 Yıl
  • Telefon: info@beyoglumadencilik.com
  • E-Mail: -

ÖZGEÇMİŞ

ŞİRKETİMİZİN GURUR DUYDUĞU VE LİDERLİĞİNİ SAĞLAYAN FİRMA SAHİBİMİZ VE AYNI ZAMANDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI’MIZ NUMAN ÇİMEN, 1977 YILINDA GÜMÜŞHANE’DE DÜNYAYA GELMİŞTİR. NUMAN ÇİMEN, SEKTÖRDE UZUN YILLARDIR DENEYİM SAHİBİ OLAN VE YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIMLA BAŞARILAR ELDE ETMİŞ BİR GİRİŞİMCİDİR. 

FABRİKAMIZIN BAŞARISINI SAĞLAYAN VE YÖNLENDİREN FABRİKA SAHİBİMİZ ÇİMEN, ENDÜSTRİYEL VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE UZUN YILLARDIR DENEYİM SAHİBİ OLAN BİR İŞ İNSANIDIR.

2012 YILINDAN İTİBAREN KİREÇ VE HAZIR BETON SEKTÖRÜNDE ÖNCELİKLE GÜMÜŞHANE OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE’YE HİZMET VERMEKTEDİR. BUNUN YANI SIRA, ASFALT ÜRETİM TESİSİ, KONKASÖR TESİSİ, 400 ARAÇLIK KAPASİTESİYLE NAKLİYE TESİSİ BULUNAN ÇİMEN, BU ALANLARDA DA HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. 2022 YILINDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE KURMUŞ OLDUĞU FABRİKADA İSE, ÇİMENTO KLİNKERİ, KALKER, TRAS, ASFALT ÜRETİMİ VE BETON AGREGALARI ÜRETMEKTEDİR.

NUMAN ÇİMEN, VİZYONER BİR LİDER OLARAK TANINIR VE ŞİRKETİMİZİN HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN STRATEJİK YÖNLENDİRMELER SUNAR. KARARLILIĞI VE AZMİ, İŞ DÜNYASINDA KENDİSİNİ ÖNE ÇIKARAN ÖZELLİKLERİNDEN SADECE BİRKAÇIDIR. AYNI ZAMANDA TAKIM ÇALIŞMASINA BÜYÜK ÖNEM VERİR VE EKİP ÜYELERİNE İLHAM VEREN BİR LİDERDİR.

NUMAN ÇİMEN, SEKTÖRDEKİ SON GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDER VE YENİLİKLERE AÇIK BİR YAKLAŞIMLA ŞİRKETİMİZİ REKABETÇİ BİR KONUMDA TUTMAK İÇİN SÜREKLİ OLARAK ÇABA GÖSTERİR. İŞ AHLAKINA VE KALİTE STANDARTLARINA VERDİĞİ DEĞER, ŞİRKETİMİZİN İTİBARINI GÜÇLENDİREN UNSURLARDAN BİRİDİR.

FİRMA SAHİBİMİZ, AYNI ZAMANDA TOPLUM HİZMETİNE DE BÜYÜK ÖNEM VERİR VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE AKTİF OLARAK KATILIR. NUMAN ÇİMEN, ŞİRKETİMİZİN DEĞERLERİNİ VE MİSYONUNU TEMSİL ETMEK İÇİN ÇEVREYE DUYARLI UYGULAMALARI TEŞVİK EDER.

ŞİRKETİMİZİN BAŞARISININ TEMEL TAŞLARINDAN BİRİ OLAN NUMAN ÇİMEN, GÜÇLÜ LİDERLİK YETENEKLERİ VE GENİŞ İŞ DENEYİMİYLE ŞİRKETİMİZİ DAHA DA İLERİ TAŞIMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.


EĞİTİM HAYATI

Hazırlanıyor.